slide 1

Новини

Как переводить деньги с Польши в Украину?

Для многих украинцев, уехавших на проживание и  работу в Польшу, становиться актуальным вопрос о там как же перевести заработанные деньги на родину с минимальными потерями и комиссиями.  

Інформація про вакансію "працівник складу" для жінок, чоловіків.

У нас открылась новая вакансия - кровельщик
читайте детально

Редакция rabota.ua решила спросить, как может изменить украинский рынок труда отмена визового режима. Около 750 респондентов ответили на наши вопросы.

Вакансія: комплектувальник на склади (працівник складу) у Польщі

Що таке комплектація? Деталі вакансії. 


Во многих языках есть звучание определенных слов, которые слышатся смешно для нас или означают противоположное от того, что мы думаем.
В польском языке такие слова тоже есть.
Надеюсь, что такая подборка подымет вам настроение и поможет не попасть в неоднозначные ситуации во время вашего общения с поляками.

Біометричний закордонний паспорт – ось на якій підставі українці віднедавна можуть подорожувати країнами ЄС. Більше того, саме нашим громадянам доступна також легальна робота в Польщі по біометричному паспорту, тобто працювати там можна і без робочої візи. І поки українці насолоджуються усіма перевагами безвізу, Євросоюз посилено дбає про покращення безпеки на своїх кордонах та створює усі необхідні умови для їх надійного захисту від незаконного проникнення. Це вимушена міра у боротьбі з наростаючою в Європі організованою злочинністю та тероризмом. 

Якщо Ви збираєтесь на офіційну роботу до Польщі, вам обов’язково потрібно відкрити польську

національну візу категорії D з метою "робота".

Есть два варианта для официального трудоустройства  в Польшу на наши вакансии:


-  по рабочей визе 05 на 6 месяцев (при обычном загранпаспорте)
-  без визы только на три месяца (только при наличии биометрического паспорта)  

Что для этого нужно? 

З 1 січня 2017 року запрошення від польського роботодавця вже не буде підставою для виготовлення робочої візи і легального працевлаштування в Польщі. Поляки планують запровадити нові правила працевлаштування для іноземців і внести поправки до чинного законодавства, що стосуватимуться можливості отримання роботи в Польщі громадянами інших країн.