Процес працевлаштування

Процес працевлаштування проходить в декілька етапів. Для того, щоб розпочати працевлаштування на будь-яку вакансію ТОВ «Персонал-Сервіс» вам потрібно мати такі документи:

 • діючий закордонний паспорт,
 • український паспорт з діючою пропискою,
 • ідентифікаційний код( якщо він є)

Етапи працевлаштування:

 1. Ознайомлення з вакансією Обов’язково детально ознайомитись з інформацію по вакансії яка вас цікавить:
 • переглянути відео вакансії,
 • ознайомитись з умовами працевлаштування,
 • переглянути інформацію про фінанси до першої заробітної плати в Польщі Як це зробити?
 • отримати консультацію від менеджера по телефону Чернівці: 050 6010512, 097 039 39 61, 093 235 89 64, 0372 553204,
 • відвідати наш офіс де вас проконсультують працівники м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 2б/13
 • відправити нам ваш e-mail у смс повідомленні на будь-який офісний номер, а ми надамо вам всю потрібну інформацію відразу
 • перечитати інформацію на нашому сайті.

 

2. Підписання договору та умов працевлаштування

Після того, як ви з’ясували усівсі важливі питання стосовно обраної вакансії, вам потрібно заповнити заявку на працевлаштування: (посилання на анкету сайту).

Якщо у вас виникають труднощі в заповнені і вам потрібна допомога нашого працівника телефонуйте на будь-який офісний телефон. Розглядаються заявки в залежності від сезону від 1-7 днів.

Після опрацювання заявки, наші працівники зв’яжуться з вами і нададуть вам всі документи для ознайомлення та підписання:

 • Договір.
 • Умови працевлаштування.
 • Анкета персональних даних

Також вам потрібно буде оформити «довідку - підтвердження статусу податкового резидента України» у податковій за вашою пропискою. Вона є безкоштовною, виготовляється 10 днів з моменту написання заяви. Ця довідка потрібна для уникнення подвійного оподаткування.

За деталями з приводу довідки звертайтесь до наших працівників.

 

3. Оформлення всіх документів для відкриття візи

Після оформлення та підписання всіх документів, вам потрібно зробити реєстрацію у Візовий центр або Генеральне Консульство Польщі (деталі за посиланням у розділ РЕЄСТРАЦІЯ).

Після визначеної дати реєстрації, ми замовляємо вам офіційне запрошення на роботу. Після отримання якого ви отримуєте весь пакет документів і подаєте їх на отримання національної візи (посилання на розділ національна віза).

 

4. Подача та отримання візи

В конкретний день на який у вас є реєстрація у Візовий центр чи Генеральне консульство Польщі , ви подаєте усі потрібні документи на національну візу. (посилання на розділ Процес подачі документів у Візовий центр) .

Через 6 робочих днів з моменту подачі документів ви отримуєте готову візу.

 

5.Очікування дати приїзду та ознайомлення з маршрутом

В день отримання візи, ми відправляємо вашу візу та скан довідки з податної до польського роботодавця і він назначає конкретну дату вашого приїзду для підписання трудового договору в Польщі.

 

6.Виїзд та підписання трудового договору у центральному офісі в Польщі

Після отримання конкретної дати приїзду до центрального офісу в Польщі для підписання трудового договору, ТОВ «Персонал-Сервіс» надає вам маршрут-інструкцію, як добратись до роботодавця ( з рейсом конкретного автобусу, детальною картою, фотографіями).

Ми консультуємо, допомагаємо Вам на кожному етапі вашого працевлаштування.