Ві́за — етикетка (відмітка чи позначка) в паспортному документі, що засвідчує ваше право на перетин кордону тієї чи іншої країни на конкретній, визначений термін з чітко визначеною метою. Польські візи різняться в залежності від мети і термінів перебування в Польщі. Вони поділяться на Шенген візи (всі візи до 90 днів, тип C) та національні візи (всі візи більше 90 днів, тип D).

Категорії польських віз:

kategoriyi viz

Працевлаштуватись на вакансії ТОВ «Персонал-Сервіс» можливо тільки з національною візою категорії 05 (в народі робоча) або по карті поляка категорія 18. Відкриття національної польської візи, робоча віза в Польщу. Національна віза категорії 05 – це різновид візи, яку необхідно отримати, якщо ви плануєте довготривалий виїзд для перебування і працювати в Польщі з метою заробітку. Українець має право працювати 6 місяців в Польщі протягом року. Вона видається на основі запрошення від працедавця, що дозволяє легально працювати лише на території Польщі і містить наступні дані:

  • Дату видачі, підпис і печатку відповідальної особи в управлінні праці
  • Назву запрошуючої фірми, її юридична адреса
  • Прізвище, ім’я, рік народження, паспортні дані
  • Мету та тривалість візиту

Національна віза – є безкоштовною. Якщо ви звертаєтесь до ППВА – вам потрібно оплатити сервісний збір за послуги Пункту Прийому Візових Анкет .