Для того,щоб подати документи на національну візу до Консульства потрібно зробити електронну реєстрацію за адресою: www.e-konsulat.gov.pl

За цією адресою знаходиться інформація щодо візових процедур, заповнення та реєстрації візових анкет у електронній формі.

Роздруковану анкету та інші документи, що вимагаються, слід подати у консульство у обраний попередньо при реєстрації термін.

Візовий відділ Генерального Консульства РП працює з понеділка до п’ятниці:

 • прийом документів - з 9 00 до 13 00 год.
 • видача паспортів - з 13.30 до 16 00 год.

Анкети, що не були зареєстровані через систему е-konsulat не будуть прийматися до розгляду. У разі відсутності вільних місць у системі e-konsulat, Ви можете скористатися з можливості подачі документів з метою одержання візи в одному з Пунктів Прийому Візових Анкет.  

 

Якщо ви вирішили подавати документи на відкриття національної візи до ППВА - вам для початку потрібно зробити реєстрацію на подачу документів (в народі черга). Для цього потрібно поетапно здійснити всі пункти вказані нижче.

а) Оплата сервісного збору

Громадяни, що бажають зареєструватись на подачу документів до Пункту Прийому Візових Анкета повинні оплатити сервісний збір, який становить 18,5 євро в еквіваленті української валюти. Оплата може бути здійснена у будь-якій філії ІДЕА банку або КРЕДО банку відповідно до діючої прописки в паспорті. Зверніть увагу: відсутність прописки – унеможливлює подачу документів до ППВА та Консульства Польщі. Оплати здійснені в інших установах та банках вважатимуться недійсними і не можуть бути використаними для реєстрації на подачу документів в ППВА.

В таблиці наведено у якій області і де потрібно робити оплату сервісного збору і до якого ППВА та Генерального Консульства Польщі відноситься заявник.

 №  Генеральне Консульство  ППВА у таких містах : філії ІДЕА банку або КРЕДО банку 
 1 Генеральне Консульство у Вінниці  Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця   відділення, які знаходяться у Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській та Хмельницькій областях
 2  Генеральне Консульство у Львові  Львів, Івано-Франківськ, Ужгород  які знаходяться у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.
 Генеральне Консульство у Харкові  Дніпро Харьків  відділення, які знаходяться у Харківській, Дніпровській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Запорізькій областях.
 4 Генеральне Консульство в Одесі  Одеса   відділення, які знаходяться в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.
 Консульський Відділ Посольства РП у Києві  Київ  відділення, які знаходяться у м. Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській та Кіровоградській областях.
 6 Генеральне Консульство у Луцьку   Луцьк, Рівне, Тернопіль  відділення, які знаходяться у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях.

Список та адреси філій ІДЕА банку або КРЕДО банку KREDO Bank:

 1. http://www.kredobank.com.ua/our_coordinates
 2. http://www.ideabank.ua/uk/map/

Сервісний збір за послуги ППВА сплачується кожним заявником індивідуально, незалежно від того, чи буде оплачуватися наступний візовий збір. Виключення становлять батьки подружжя. Вони можуть оплачувати один за одного за наявності документів, які підтверджують родинні зв’язки (оригінали внутрішніх та закордонних паспортів, оригінал свідоцтва про одруження). Зауважте, що під час оплати Вам необхідно буде надати:

 • Оригінал свого закордонного та внутрішнього паспортів.
 • Ваше прізвище та ім'я, латинськими літерами, згідно даних, вказаних у закордонному паспорті.
 • Діючий номер Вашого телефону, за яким з Вами можна буде контактувати в разі потреби, а також для здійснення Вами реєстрації через кол-центр з метою подачі документів до ППВА.

Під час здійснення оплати уважно перевіряйте всю надану вами інформацію. Якщо Ви знайшли помилку у вашому прізвищі, імені, номері чи серії паспорту, негайно повідомте про це касира з метою виправлення та надання нового чеку. У випадку наявності помилок у квитанціях виданих касиром Ідея Банку чи Кредо Банку запис на подачу документів може не відбутися. У квитанції будуть зазначені ваші прізвище, ім’я, номер паспорту та унікальний код до реєстрації.  

 

б) Здійснення реєстрації

Через 24 години після здійснення попередньої оплати, Ви матимете можливість зареєструватись для подачі документів у ППВА. Здійснити реєстрацію можна наступним чином:

 1. На інтернет сторінці http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment_2.html.
 2. У кол-центрі: + 38 044 5945496, + 38 032 2351776, + 38 032 2424564, +38 050 4193010; + 38 067 3430480, +38 093 1755503 з понеділка до п’ятниці, окрім вихідних та свят з 08:00 до 22:00.

Важливо: з’єднання з оператором кол-центру для реєстрації до ППВА можлива лише з того номеру, який був Вами наданий у відділенні банку в момент оплати сервісного збору.

Для здійснення реєстрації, в обох випадках, необхідно надати наступні дані:

 1. Ваш Індивідуальний номер, зазначений на банківській квитанції про оплату послуг ППВА.
 2. Ваше ім'я, прізвище, серію і номер діючого закордонного паспорта.
 3. Усі дані повинні відповідати даним, вказаним у закордонному паспорті.

Просимо пам’ятати, що запис / перезапис / скасування реєстрації може бути здійснене виключно заявником особисто. Зауважте, активація коду відбувається лише у робочі дні.

 

в) Інструкція по реєстрації до Візового центру

Перед вибором дати пам’ятайте про період плюс 5 тижнів. Якщо ви не впевнені в даті зателефонуйте нашим менеджерам: 050 6010512, 097 03903961